Kad šis tinklapis tinkamai veiktų Jūsų įrenginyje, mes jame kartais išsaugome nedidelius duomenų failus, vadinamus slapukais. Dauguma tinklapių tai daro norėdami sužinoti, kas labiausiai domina tinklapio lankytojus bei norėdami padaryti naudojimąsi tinklapiu patogesniu patiems į jį užsukantiems žmonėms.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris Jums lankantis tinklapyje yra išsaugomas Jūsų įrenginyje. Jis leidžia tinklapiui įsiminti kai kuriuos Jūsų veiksmus ir pasirinkimus (pvz. prisijungimo duomenis, pasirinkitą kalbą, šrifto dydį ir kitus vaizdavimo parametrus) tam tikram nustatytam laiko tarpui, kad grįžus į tinklapį Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti kas kartą iš naujo.

Kokius slapukus mes naudojame?

Google Analytics

Google Analytics slapukas leidžia mums žinoti, kuriuose tinklapio puslapiuose Jūs lankotės, kur praleidžiate daugiausiai laiko - trumpai tariant, taip mes sužinome, kas Jus labiausiai domina ir tai leidžia mums atitinkamai formuoti tinklapio turinį.

Cloudflare apsauga

Mūsų tinklapis gali naudoti Cloudflare apsaugą nuo tinklapio nulaužimo. Ši sistema taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų įrenginyje jo identifikacijos tikslais.

Slapukų naudojimas

Slapukų naudojimas tinklapyje nėra būtinas, tačiau jų naudojimas leis Jums naršyti tinklapyje patogiau. Jūs galite ištrinti slapukus arba neleisti jų naudojimo, tačiau tuo atveju kai kurios tinklapio funkcijos gali veikti ne visai taip, kaip norėtumėte. Slapukų informacija nėra skirta Jūsų asmens identifikavimui ir jų naudojimas yra visiška Jūsų pasirinkimo laisvė. Mes nenaudojame slapukų rinkti jokiai informacijai, kuri neaprašyta aukščiau.

Slapukų valdymas

Jūs galite valdyti slapukus savo įrenginyje - daugiau apie tai skaitykite aboutcookies.org. Galite ištrinti slapukus jau esančius Jūsų įrenginyje arba savo naršyklę suderinti taip, kad slapukai nebūtų saugomi iš viso. Tačiau nepamirškite, kad tuo atveju lankydamiesi įvairiuose tinklapiuose turėsite pakartotinai atlikti kai kuriuos veiksmus, o kai kurių tinklapių funkcijos gali iš viso neveikti.

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.