Šventasis Juozapas: mąstymai ir maldos pagal Evangelijų tekstus

Spausdinti
Tradicinės maldos šv. Juozapui.
Bazinė kaina 5,00 €
Pardavimo kaina su nuolaida
Pardavimo kaina5,00 €
Nuolaida
Aprašymas

Kun. Stephan Dosenbach SJ, Šventasis Juozapas: mąstymai ir maldos pagal Evangelijų tekstus. - 91 p.

Ši kun. Stephano Dosenbacho SJ knyga – išsamiausias lietuvių kalba išleistas maldynas, skirtas pamaldumui šv. Juozapui. Joje pateikiamas trisdešimt vienas mąstymas apie šv. Juozapo dorybes pagal Evangelijų tekstus kartu su maldomis, taip pat Novena šv. Juozapui ir kitos įvairios maldos šiam šventajam.

Vysk. Juozas Matulaitis pratarmėje rašo: „Ši knygelė - tai pagalba žmonėms, nenorintiems likti kaip ištuštėję indai, bet kaip darbščiosios bitelės kasdien trokštantiems gauti to dvasinio nektaro, kuris sustiprintų, praturtintų ir pagilintų dvasinį gyvenimą. Daugelio šventųjų liudijimu, šv. Juozapas yra didis užtarėjas pas Dievą įvairiuose reikaluose. [...] Ši maldų ir mąstymų knygelė tebus raktas, su šv. Juozapo pagalba atrakinantis Viešpaties malonių iždą, kad mus paliestų Dievo malonės spindulėlis.

Pirmasis kun. Stephano Dosenbacho (1822–1894) vokiečių kalba parašytos knygos vertimas į lietuvių kalbą pasirodė 1934 m. 2011 m. knygos naują leidimą parengė leidykla „Savastis“. 2021 m., popiežiui Pranciškui paskelbus šiuos metus Šventojo Juozapo metais, atspausdintas papildomas knygos tiražas, siekiant paskatinti pamaldumą šiam didžiam šventajam, visuotinės Bažnyčios Globėjui.

Išleido leidykla „Savastis“, Vilnius, 2011. Leidykla Tradere tik prisideda prie šios knygos platinimo.
Minkštas viršelis, 91 p. Dydis: 16x22,5 cm.

 

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.