2022 m. sieninis katalikiškas kalendorius

Spausdinti
2022 metų sieninis katalikiškas kalendorius
Bazinė kaina 11,00 €
Pardavimo kaina su nuolaida
Pardavimo kaina7,00 €
Nuolaida -4,00 €
Aprašymas

2022 metų sieninis katalikiškas kalendorius, papuoštas nuostabiais XX a. I pusės religiniais paveikslėliais ir liaudies meno kūriniais. Kalendoriuje rasite informaciją apie pagrindines katalikiškas šventes ir su jomis susijusių papročių paaiškinimus. Nuo mūsų leidžiamo liturginio kalendoriaus šis skiriasi tuo, kad jame nėra detalios liturginės informacijos (tokios kaip liturginės spalvos, klasės ir pan.) ir jis skirtas platesniam žmonių ratui.

Kalendoriaus dydis: 25x38 cm (atlenkus - 50x38 cm). Surišimas: balta spiralė.

Skirtingai nei pagoniškos religijos, laiką suprantančios kaip amžiną besisukantį ciklą, krikščionybė laiką supranta linijiniu būdu – jis turėjo pradžią ir turės pabaigą. Bet šį antrojo Jėzaus Kristaus atėjimo laukimo laiką Katalikų Bažnyčia yra suskirsčiusi į besikartojančius ciklus, vadinamus liturginiais metais. Besikartojantys liturginių metų ciklai mums padeda nuolat judančioje laiko tėkmėje nepamiršti visos šios tėkmės tikslo – antrojo Jėzaus Kristaus atėjimo. Taip pat mums vis primenamas ir mūsų pačių asmeninis tikslas – atgailaujant šioje žemėje laimėti dangų. Nuolatinis tikinčiojo budrumas palaikomas išdėsčius liturginius metus chronologiška tvarka: jų pradžioje minimas Jėzaus Kristaus gimimas, o pabaigoje – būsimas antrasis Jo atėjimas.

Šiame kalendoriuje pateikiamos katalikams svarbiausios dienos ir tradicijos yra  yra kvietimas vis iš naujo išgyventi Evangeliją – nuo Kristaus įsikūnijimo ir gimimo iki Jo įžengimo į dangų ir karaliavimo. Pavasarį Jis įžengia į pasaulį per nekaltas Marijos įsčias, o po devynių mėnesių, žiemą, Jis gimsta, yra apipjaustomas ir gauna vardą. Jis auginamas Šventojoje Šeimoje ir sutinka savo pusbrolį Joną. Jis eina į dykumą, ir mes ten einame kartu su Juo gavėnios metu. Tuomet seka Jo Kančia ir Agonija, neilgai trukus perkeičiama Jo Prisikėlimo, Įžengimo į dangų ir Sekminių. Dabar Jis karaliauja – ir taip amžinai. O mes laukiame antrojo Jo atėjimo, jau pradėdami ruoštis švęsti Jo pirmąjį atėjimą. Taip ciklas prasideda iš naujo – tarsi ratas, besisukantis jau du tūkstantmečius.

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.