Šv. Kalėdų atvirukas „Šiluvos Dievo Motina ir Kristus Karalius“

Spausdinti
Šv. Kalėdų atvirukas su Šiluvos motyvu
Bazinė kaina 2,00 €
Pardavimo kaina su nuolaida
Pardavimo kaina2,00 €
Nuolaida
Aprašymas

Dailininko pieštas Šv. Kalėdų atvirukas su Šiluvos Apsireiškimo koplyčios motyvu. Atvirukas atverčiamas, viduje tuščia erdvė Jūsų palinkėjimui. Užversto atviruko dydis: 10,5x14,8 cm.

Šiame atviruke vaizduojama viena svarbiausių Lietuvos katalikybei vietų, suvaidinusi lemiamą vaidmenį katalikybės išsaugojime, kuomet mūsų tautą nuo Bažnyčios atskirti norėjo protestantų revoliucija. Šiluva ir Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčia - brangios kiekvieno lietuvio kataliko širdžiai. Kiek daug malonių čia išmelsta! Ar gali būti kažkas gražesnio nei per šv. Kalėdas dovanoti atviruką būtent su šia vieta ir taip tarsi linkėti per ją gaunamų malonių?

Apsireiškusi Šiluvoje, Švč. Mergelė Marija buvo liūdna dėl to, kad anksčiau ten buvo garbinamas Jos Sūnus Jėzus Kristus, bet vėliau tikėjimas apleistas. Esminė Šiluvos Apsireiškimo žinutė - kvietimas garbinti mūsų Viešpatį Jėzų Kristų Karalių ir visus šio pasaulio dalykus pašvęsti Jam, tikrajam šių dalykų šeimininkui. Ši žinia sutampa su šv. Kalėdų žinia, kuomet skubame pagarbinti pasauliui užgimusį Išganytoją, taip pat mums pristatomą Marijos. Galiausiai, kas pirmieji pagarbino gimusį Kūdikėlį Jėzų? Piemenėliai. Kam Šiluvoje apsireiškė Dievo Motina? Taip pat piemenėliams. Įsiklausykime į šv. Kalėdų žinią ir pasekime Šiluvos Dievo Motinos primygtiniu raginimu. Viską atnaujinkime Kristuje, o šiuo atviruku priminkime šv. Kalėdų prasmę artimiesiems.

1atvirukas e